Producenci

Ostatnio przeglądane

Joy Rings Pink Power

AE.1

Ten produkt nie występuje już w magazynie

25,00zł brutto

Opis

Zestaw składa się z sześciu żelowych pierścieni o różnych kształtach. Poszczególne pierścienie różnią się między sobą kształtem oraz wielkością wypustek umieszczonych na obrzeżach pierścienia. Pierścienie można zakładać w dowolnym miejscu na całej długości prącia. W zależności od umiejscowienia mogą one spełniać różne funkcje. Założenie u nasady penisa powoduje blokadę odpływu krwi z ciał jamistych prącia, co wyraźnie wzmacnia i przedłuża erekcję.

Natomiast założenie pierścienia tuż za żołedzią pełni rolę dodatkowej stymulacji wnętrza pochwy partnerki. Dla urozmaicenia zabawy oraz wzmocnienia działania, można używać jednocześnie więcej niż jednego pierścienia.

Produkt wykonany jest z przyjemnego i miękkiego w dotyku oraz super rozciągliwego materiału żelowego, który nie powoduje podrażnień skóry. Jest to materiał łatwy do utrzymania w czystości. Zestaw sześciu rozciągliwych pierścieni przeznaczonych w szczególności do dodatkowej stymulacji wnętrza pochwy partnerki podczas stosunku. Pierścienie spełniają również rolę wzmacniającą męską erekcję. Wykonane są z miękkiej, przyjemnej w dotyku i super rozciągliwej masy żelowej. Bez wątpienia dodadzą nowych, wyjątkowych przyjemności do Waszego seksu. Mają zróżnicowane kształty i każda dostarcza trochę innej przyjemności, ale wszystkie mają jeden cel - aby Wasze orgazmy były jeszcze większe. Pobudzają kobietę, natomiast mężczyźnie zapewniają dłuższy i mocniejszy wzwód. Bardzo rozciągliwe - będą pasowały na każdego Pana.

Wystarczy, że założysz pierścień na penisa a Twoja erekcja będzie silna jak nigdy dotąd. Dodatkowo stymulują wnętrze pochwy i okolice łechtaczki partnerki.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: