Producenci

Ostatnio przeglądane

B SWISH - BGOOD DELUXE VIBRATOR HOT PINK

W.78

dostępny - wysyłka do 24 h.

89,00zł brutto

Opis

Bgood Deluxe B Swish Blue to ekskluzywny wibrator wykonany z silikonu w kolorze różu.  Ten gadżet z pewnością zapewni każdej kobiecie niezapomniane doznania. Wibrator posiada klasyczny i opływowy kształt, przy czym jego górna część jest lekko szersza od dolnej. 

Bgood jest wodoodporny, można go myć letnią wodą albo środkami do czyszczenia akcesoriów erotycznych, dzięki czemu utrzymanie jego higieny jest bardzo proste. Należy go stosować wyłącznie z żelami na bazie wody. Wibrator jest bezpieczny dla ciała użytkownika, co poświadcza nadany mu znak bezpieczeństwa CE, a także znak zgodności z dyrektywami europejskimi RoHs. 

Wibrator posiada 6 funkcji, pozwalających na wyjątkowe i różnorodne doznania. W zależności od upodobań możliwe jest stosowanie ciągłych wibracji lub przerywanych pulsacji. Obudowa urządzenia jest twarda, a jednak bardzo miła w dotyku i delikatna nawet dla najwrażliwszych części ciała, nie posiada niewygodnych rantów. Produkt pokryty jest bezzapachowym nieklejących się silikonem. Prosta nawigacja dwoma przyciskami, sprawia że obsługa urządzenia jest niezwykle łatwa. Przechowywanie oraz transport ułatwia czarny pokrowiec wchodzący w skład zestawu.

Długość: 17,8 cm

Średnica: do 3,4 cm

Materiał: ABS i Silikon

Funkcje: 6 poziomów wibracji

Wodoodporny

Zasilanie: 2x AAA (paluszki) - nie dołączono

Czas pracy do 3 godzin