Promocje

Producenci

Ostatnio przeglądane

Pearl Diver Squirmy Pink.

WT.226

dostępny - wysyłka do 24 h.

169,00zł brutto

Opis

Wibrator PEARL DIVER SQUIRMY

Elegancki wibrator wykonany z komfortowego materiału. Posiada rotację pereł, wibrujący trzon oraz wibrujący stymulator łechtaczki. Jego niezwykła budowa gwarantuje pełny orgazm!

Wibrator ma profilowany, anatomiczny kształt, z wyraźnie wyodrębnioną żołędzią i pofałdowaniami na powierzchni. W środkowej części znajdują się metalowe kuleczki, schowane pod żelową powierzchnią, które można wprawić w obustronny ruch rotacyjny. Wraz z kulkami, w delikatny 3 stopniowy ruch obrotowy wprawiana jest główka (żołądź) wibratora. Dodatkowo dołączony jest specjalny wibrator stymulujący łechtaczkę tzw. "królik" zwieńczony jedną wypustkami z pięcioma efektownymi funkcjami pulsacyjno-wibracyjnymi. Oba urządzenia mogą działać oddzielnie lub równolegle, co powoduje, że wibrator może w sumie działać (wibruje, pulsuje lub obraca się) na 24 różne sposoby.

Produkt wykonany jest z przyjemnego i miękkiego w dotyku materiału żelowego, który nie powoduje podrażnień skóry. Jest to materiał łatwy do utrzymania w czystości i higieniczny.

Zalecamy używanie wraz z żelami nawilżającymi wyprodukowanymi na bazie wody lub silikonu.

Kolor: różowy
Materiał: żelowy
Zasilanie: 2 baterie AA (paluszki) brak w zestawie
Producent: TOY JOY

Wymiary:
Długość bez rękojeści: 18 cm