Manufacturers

 

Zapewnione 100 % dyskrecji, nic nie zdradza zawartości paczki. Jako nadawca jest podane CKK. 

   

Tak pakujemy paczki:

Paczka

 

 

PONIŻEJ PREZENTUJEMY KOLEJNE TRZY MOŻLIWOŚCI DYSKRETNEJ WYSYŁKI:

 

1) Wysyłka poprzez Paczkomaty 24/7

 

 

Paczkomaty 24/7 – najtańsza forma wysyłki Twoich zakupów. Twoje zakupy mogą stać się jeszcze bardziej komfortowe. Paczkomaty umożliwiają odbiór przesyłki przez całą dobę, także w weekend. Szybko i dyskretnie.

Podczas składania zamówienia w szczytuj.pl wybierz jako sposób wysyłki opcję  Paczkomaty 24/7 O doręczeniu przesyłki dowiesz się z wiadomości e-mail i SMS. Dzięki tej usłudze sam decydujesz o odbiorze, zgodnie z hasłem: Sam wybierasz kiedy odbierasz.


Zalety Paczkomatów 24/7:

- atrakcyjna cena przesyłki5  w szczytuj.pl
- szybkość doręczeń – 95% paczek zostało doręczonych już dzień po nadaniu*
- brak kolejek - możliwość odbioru 24h/7 w dogodnej lokalizacji
- powiadomienie SMS/email o doręczeniu przesyłki do paczkomatu
- śledzenie przesyłek od nadania aż po doręczenie do paczkomatu

Sprawdź czy Paczkomat jest w Twoim mieście.

 

 

2) Możliwa jest także wysyłka Pocztą Polską jako  POSTE RESTANTE (sam odbierasz paczkę na poczcie). Koszt wysyłki jest ten sam, przesyłają nam Państwo tylko mailem adres wybranego urzędu pocztowego.

Dokładny adres i numer wybranego urzędu Pocztowego znajduje się na stronie Poczty link:http://www.poczta-polska.pl/urzedy.php

W tym przypadku doręczyciel poczt. nie powiadamia o przesyłce. Należy ja osobiście odebrać w wybranym urzędzie poczty pytając o przesyłkę na Poste Restante.

 

3) Odbiór w punkcie GLS Parcel Shop.

Jeśli nie chcesz aby paczka trafiła do Twojego domu (i nie zostały do niej wykupione żadne usługi dodatkowe, np.: pobranie), GLS zabierze ją do najbliższego punktu ParcelShop. 

Odbiór przesyłki z punktu ParcelShop GLS będzie możliwy przez kolejnych dziewięć dni roboczych.

W momencie odbioru paczki musisz okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem, np. dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport.

Z awiza i wiadomości SMS dowiesz się, w którym punkcie ParcelShop możesz odebrać przesyłkę. Informacje te uzyskasz również za pomocą funkcjonalności Track&Trace. Sprawdź aktualny status wprowadzając Track-ID z awiza.

Skorzystaj z opcji wyszukiwania punktów ParcelShop, aby uzyskać więcej informacji na temat godzin otwarcia oraz położenia punktu ParcelShop.

Wyszukiwarka punktów GLS Parcel Shop

Bezpieczenstwo Twoje dane są bezpieczne.