Manufacturers

Maria Ozawa , na początku kariery znana jako Miyabi, jest japońską gwiazdą porno (adult video AV). Jest także najlepiej znaną modelką AV w ofercie naszej firmy.

Urodzona w Japonii w 1986 roku, jej w połowie japońskie, w połowie francusko-kanadyjskie pochodzenia, tłumaczy jej niesamowicie pociągającą urodę. Jako aktorka zadebiutowała w 2005 r.

Poza granicami Japonii sławę uzyskała w 2008 roku z pierwszym nieocenzurowanym filmem. (Japońskie filmy erotyczne są cenzurowane mozaiką na kobiecych strefach intymnych).

Film o którym mowa został wydany na trzech płytach DVD, seria nazywa się Tora Tora Platinum DVD.

Ozawa Ozawa Ozawa

Seria Tora Tora była kontynuowana dwoma filmami fantasy, także nieocenzurowanymi. W pierwszym (teraz nieosiągalnym w sklepach) Maria Ozawa wcieliła się w księżniczkę Bubble.

Pewnie się zastanawiasz co oznacza Bubble. W Japonii jest specjalne miejsce gdzie mężczyźni są myci przez nagie kobiety. Kobiety te są nazywane Bubble Princess.

Drugi film nazywa się Meath Note.

Ozawa Ozawa Ozawa

W 2008 rouku została wybrana jako pierwsza aktorka AV do stworzenia masturbatora będącego wierna repliką jej pochwy. W Japonii takie masturbatory nazywają się Meiki. Produkt "Meiki no Shoumei File 001 Maria Ozawa" w skrócie "Meiki Maria Ozawa" jest dziełem współpracy wiodących japońskich firm z przemysłu erotycznego.

Masturbator zrewolucjonizował ten segment rynku erotycznego. Został stworzony nową techniką nazwaną „Infinite Dimension Beta" która pozwoliła stworzyć niezwykle realistyczną strukturę wewnętrzną. Lubrykant dostarczany razem w opakowaniu został stworzony przez wiodącą firmę przemysłu chemicznego w Japonii.

 

Maria Ozawa

 

 

ozawa

 

ozawa